Room

Rotary Eastern Adventure 2018  

Rooming List

Confirmed Students 

 

5

Maria Cecila

Fagendes de Abreu Viana

Brazil 

5190

Nevada

Hana

Saito

Japan

6600

Ohio

Emmanuela

Bosio

Italy

5190

California

 

Ginevra 

Varallo

Italy

5190

Nevada

 

6

Nina

Theis

Austria

5400

Idaho

Tsubasa

Miwa

Japan

6670

Ohio

 

Praew

Wiriyabanjerd

Thailand

6670

Ohio

 

7

Sayo 

Fujii

Japan

6380

Michigan

Pauline

Bottequin

Belgium

6600

Ohio

Chae Hyun

Lee

South Korea

6380

Michigan

Gabriela 

Echegaray Harvey

Peru

6690

Ohio

 

8

Melina

Rivadeneira Cedeno

Ecuador

6600

Ohio

Rebecca 

Neidhart

Switzerland

6380

Ontario

Gabrielle 

Furquim Bibow

Brazil

6600

Ohio

Emilia

Rioseco

Chile

5400

Idaho

9

Maelys

Baracand 

France

6630

Ohio

Marta 

Quiroga Rey

Spain

6690

Ohio

Francisca

Sota Arnaran

Chile 

6690

Ohio

Bea

Geha Cavalho

Brazil

6600

Ohio

 
10

 

Kim

Do Yeon

South Korea

6690

Ohio

Zeynep

Fer

Turkey

6690

Ohio

Pornchanok

Wongniyom

Thailand

6630

Ohio

Isabel

Muniz Toro

Spain

6630

Ohio

11

Luciya

Nikic

Croatia

7670

North Carolina

Fasai

Traisinwattanakul

Thailand 

6380

Michigan

Alexa

Alvarez Flores

Mexico

7680

North Carolina

Maria

Jacintho-Drummond

Brazil

6630

Ohio

12

Andrea

Rodriguez Peralta 

Mexico

6380

Ontario

Hannah "Lena"

Heubner

Germany

6780

Tennessee

 

Venla

Liinamaa

Finland

5400

Idaho

 

13

Mark 

Yazvenka

Belgium

5400

Idaho

Urav

Mehta

6380

India

Michigan

Louis

Richard

France

6380

Michigan

 

14

Paul

Strickling

Germany

6380

Michigan

Niklas

Krauss

Germany

6630

Ohio

Aadhavan

Subbulakshmi Manickam

India

6630

Ohio

 

15

Azaad

Canaan Althir

Mexico

6600

Ohio

Victor

Cote

France

6600

Ohio

Marco Julian

Paulovich

Argentina

6650

Ohio  

Nicolas

Saraceni

Argentina

6650

Ohio

16

Hugo

Martins Petrone

Brazil

6690

Ohio

Gauthier

Hudet

Framce

6690

Ohio

Maximiliano

Becerra Barriga

Chile

6780

Tennessee

Team Leader

Daniel 

Encalada Flor

Ecuador

6780

Tennessee

17

Parishut

Kanhe

India

6690

Ohio

Team Leader

Ching

Lin

Taiwan

6690

Ohio

Guk Hyeon

Cho 

South Korea

6690

Ohio

 

 

18

Anselm

Aichelburg-Rumerskirch

Austria

6780

Tennesee

Zsombor 

Kovács

Hungary

6780

Tennesee

Maximilian

Winter Cervero

Germany

6780

North Carolina

Carlos

Bustamente Dieste

Spain

6740

Kentucky

19

Rodrigo

Yudi Kagueama

Brazil

7530

West Virginia

Aymeric

Leroy

Belgium

6650

Ohio

 

Voitech

Ptak

Czech Rep

7680

North Carolina

Francesco

Battisti

Italy

7670

North Carolina

20

Rutuj

Kankaria

India 

5470

Colorado 

 

Luis

Aguilar Huerta

Mexico

6670

Ohio  

 

Jacub

Vrbican

Slovakia

6600

Ohi

 

Kevin 

Schmidt

Brazil

7140

Kentucky

 

Waitlisted

 

 

Gabriel 

Pires Lopez

Brazil 

6600

Ohio